2014-02-05 17:52:02

Absolwenci o szkole

Prosimy absolwentów naszej szkoły o wyrażenie opinii na jej temat.

Magiczne miejsce! Mury tej szkoły zawsze będę wspominała z uśmiechem na twarzy... Nikt nie był tu jedynie numerkiem w dzienniku, nawet nie tylko imieniem i nazwiskiem, ale Osobą. Gimnazjum opuściłam już kilka lat temu, ale nigdy nie zapomnę cudownych nauczycieli, których docenia się niestety często po latach to byli m.in. Pani Stachura, Pani Bednarska, Pan Zimny. Nie da się ukryć, że trafiłam również na najlepszą klasę pod słońcem :). Poziom nauczania również był odpowiedni. Każdy z nas zdał egzamin gimnazjalny i dostał się do wymarzonego liceum. Jedyne czego osobiście żałuję to tego, że wszystko minęło tak szybko.  

Ania

 

Ukończyłam Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Łopusznie i jako absolwentka szczerze ją polecam. Nauczyciele są bardzo pomocni, wyrozumiali, posiadają ogromną wiedzę, którą przekazują swoim podopiecznym z uśmiechem na twarzy. Swój pobyt tam wspominam bardzo miło w szczególności lekcje matematyki z Panią Danutą Gad oraz lekcje wychowania fizycznego z Panią Małgorzatą Gwóźdź. Sposób przekazywania wiedzy oraz zaangażowanie w prowadzone zajęcia wzbudziły moje zainteresowanie zarówno matematyką, jak i aktywnymi formami spędzania czasu wolnego.

Beata

 

Jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam podstawówkę, jak również gimnazjum. Dostałam się do wymarzonego liceum kieleckiego. Szkołę zawsze wspominam z uśmiechem na twarzy. Oj chciałoby się wrócić do tamtych lat. Nauczyciele zawsze byli pomocni dla nas uczniów. Wyjątkowo wspominam moją wychowawczynię Panią Agnieszkę Palacz, która odpowiadała na wszystkie nasze nawet najtrudniejsze pytania. Pani Basia Twardowska - która była wyjątkowo wyrozumiała. Pana Krzysztofa Zimnego - i letnie wyjazdy w góry. Panią Bednarską, która potrafiła tak poprowadzić lekcje, że nie trzeba było zaglądać do książek. Ś.P. Danutę Łosicką- najukochańszą chemiczkę pod słońcem. Wszystko było takie rodzinne i przytulne, nawet szatnie;) Panie kucharki i najpyszniejsze zupy, Pani woźna i jej brzęczące klucze, Pani z sekretariatu... Dużo by wymieniać... Ale najlepszy w tym wszystkim jest Pan Dyrektor, który był, jest i będzie - najlepszym psychologiem, który każdego ucznia traktuje wyjątkowo i jednostkowo, potrafi pomóc w problemach nastolatków, niesie dobrą radę i przede wszystkim wszystkie smutki potrafi rozmyć żartem i uśmiechem.

Sylwia

 

Lata spędzone w gimnazjum przywołują wiele pozytywnych wspomnień. Każdy nauczyciel potrafił sprawić, że lekcje mijały ciekawie. Klasa, z która spędziłam 3 lata była najlepsza :) Miło byłoby wrócić do tych czasów choćby na tydzień.

Diana

 

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie to szkoła, która na zawsze zostanie w mojej pamięci. Ukończyłam ją jakiś czas temu, ale rozmyślając o niej wracają szczęśliwe lata dzieciństwa, beztroski, zabawy. To w niej znalazłam przyjaciół, pasje, zainteresowania. Nauczyciele zawsze byli wyrozumiali, pomocni. Pamiętam każdą wspaniałą lekcje z p. Kamińską, to tam zatracałam swą wyobraźnie w abstrakcyjnych pracach. Bardzo miło wspominam lekcje wychowania fizycznego z p. Gwóźdź, lekcje matematyki z p. Gad oraz pyszne zupy na stołówce. Pozdrawiam

Kasia