Pasowanie na Przedszkolaka

2018-11-27

 

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 23.11.2018r. w grupie ,, Muchomorki” odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. To wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Uroczystość miała wyjątkowy charakter. Wszystkie pozostałe grupy przedszkolne przywitały maluszki piosenką. Następnie starszaki zadawały maluchom pytania chcą sprawdzić czy nadają się na prawdziwych przedszkolaków. Pytały m.in. na jakim świetle przechodzi się przez ulicę, co dzieje się w sadzie jesienią, kiedy owoce się rumienią, co dzieje się z jeżem z początkiem zimy. Na wszystkie pytania maluchy odpowiedziały śpiewająco, a koniec zaprezentowały taniec do piosenki  Boogie Woogie. Po części artystycznej przedszkolaki i ich rodzice złożyły przysięgę. Dzieci poprosiły Pana Dyrektora o pasowanie, po czym  otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz słodkie upominki.

Było to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, nauczycieli oraz Dyrekcji. Nie dało się ukryć również wzruszenia u Pani Dyrektor Żłobka Gminnego, która, podziwiała swoich absolwentów.

 

Magda Majos

Emilia Pawłowska

                

 

 

Data wprowadzenia 2018-11-27 07:11:23, ilość odsłon 49
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut