Zakończenie roku szkolnego 2015/16

2016-08-23

 

24 czerwca 2016 r. - to dzień, na który czekaliśmy od dawna, zarówno uczniowie i nauczyciele. Dziś dobiegł końca rok wytężonej pracy; czas więc na zasłużony wypoczynek podczas wakacji. Jeszcze tylko kilka chwil, kilka pożegnań i ze świadectwami w ręku starsi i młodsi uczniowie opuszczą szkolne mury, by powrócić do nich za dwa miesiące. Absolwenci naszej placówki z nowym rokiem szkolnym udadzą się do wybranych przez siebie szkół ponadgimnazjalnych.

Zakończenie roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęliśmy mszą świętą w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łopusznie. Następnie udaliśmy się za pocztem sztandarowym do budynku szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyły się oficjalne uroczystości zakończone przekazaniem sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu.

Kilka minut po godzinie 9rozpoczęła się część właściwa, którą otworzył  dyrektor szkoły Krzysztof Kumański, serdecznie witając Przewodniczącą Rady Rodziców, nauczycieli, rodziców i - oczywiście bohaterów dnia – uczniów.

Na wstępie dyrektor podsumował miniony rok szkolny,  gratulował tym, którzy  pracowali wytrwale i sumiennie, uzyskując wspaniałe efekty swej pracy. Uczniom z wyróżniającymi wynikami w nauce i zachowaniu dyrektorzy szkół oraz przewodnicząca Rady Rodziców wręczyli nagrody książkowe. Nagrodzeni zostali także sportowcy naszej szkoły odnoszący znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach oraz laureaci olimpiad przedmiotowych, artyści, którzy zajęli czołowe miejsca w różnorodnych konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich czy powiatowych. Nie zapomniano o uczniach, którzy bardzo aktywnie działali na rzecz środowiska szkolnego i lokalnej społeczności – oni również otrzymali podziękowania i wyróżnienia.

 


 

Data wprowadzenia 2016-08-23 12:06:12, ilość odsłon 72
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut
skup aut szczecin