NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

2019-06-24

Najwyższą średnią ocen uzyskali ex aequo:

  1. 1.    Joanna Marszałek – kl. V b śr. 6,0
  2. 2.    Wiktor Sypniewski – kl. V c śr. 6,0
  3. 3.    Zuzanna Pięta – kl. VI a śr. 6,0
  4. 4.    Magdalena Serafin – kl. VI a śr. 6,0
  5. 5.    Wojciech Supernat – kl. VI b śr. 6,0
  6. 6.    Aleksandra Dudzińska – kl. VII b śr. 6,0


Klasa - wychowawca

Średnia

klasy

Uczniowie wyróżnieni w nauce –
 średnia ocen 4,75 i wyżej

 

Kl. IV a

Beata Iwanek

4,71

  1. Kinga Sypniewska – 5,91
  2. Gabriela Klimczak  – 5,64
  3. Piotr Stachura – 5,55
  4. Patryk Czapla – 5,36
  5. Maja Kowalczyk – 5,36
  6. Bartłomiej Maciejewski – 5,27
  7. Filip Pniewski – 5,27
  8. Oliwia Sztuka – 5,27
  9. Alan Smolarczyk – 5,
  10. Amelia Król – 4,91
  11. Kinga Woś – 4,91
  12. Maja Ciszek – 4,82
  13. Martyna Czeszek – 4,82
  14. Natalia Strojewska – 4,82

 

Kl. IV b

Renata Polak

4,64

  1. Chwedziak Maja   - 5,27
  2. Kucharska Oliwia  - 5,27
  3. Łapot Grzegorz  - 5,36
  4. Maciejewska Paulina  - 5,36
  5. Maciejewski Szymon  - 4,81
  6. Palacz Szymon  - 5,09
  7. Pęczkiewicz Karol - 5,18
  8. Piec Gabriela  - 5,54
  9. Piotrowska Paulina - 4,90
  10. Pluta Julia  - 5,45
  11. Pniewska Maria  - 5,63
  12. Podgórska Anna  - 5,18

 

Kl. IV c

Aneta Błaszczyk

4,70

  1. Maciej Jedynak 5,82
  2. Inga Maciejewska  5,82
  3. Maksymilian Kramarczuk 5,73
  4. Andżelika Knap 5,36
  5. Artur Marszałek  5,36
  6. Dawid Cegieła  5,27
  7. Julia Mazur  5,27
  8. Igor Iwański 5,18
  9. Aleksandra Mikietyn 5,18
  10. Wojciech Kowalczyk 5,18
  11. Szymon Barcicki  5,10
  12. Marcel Szymkiewicz 4,91
  13. Franciszek Malaga 4,82

 

Kl. V a

Wilk Piotr

4,85

  1. Perz Jakub 5,67
  2. Stańczyk Grzegorz 5,58
  3. Kałuża Patrycja 5,42
  4. Strojewska Laura 5,42
  5. Hajduk Oliwia 5,33
  6. Biały Miłosz 5,25
  7. Mędrecki Bartosz 5,25
  8. Robak Dawid 5,25
  9. Wertka Aleksandra 5,17
  10. Guzik Ola 5,17
  11. Telicka Zuzanna 5,08
  12. Zbroszczyk Eryk 5,00
  13. Cygan Szymon 4,83

 

Kl. V b

Obierzyńska Monika

4,76

  1. Joanna Marszałek – 6,00
  2. Wioletta Ogonowska – 5,83
  3. Aleksandra Piec – 5,58
  4. Martyna Czerwińska – 4,83
  5. Maja Dłubała – 5,08
  6. Amelia Dzwonek – 5,25
  7. Jakub Majos – 5,17
  8. Marcel Mikietyn – 4,75
  9. Jakub Obierzyński – 4,75
  10. Kamil Pacak – 4,75
  11. Szymon Podgórski 4,83
  12. Jakub Stępień – 5,25
  13.  Paweł Stępień – 5,17

 

Kl. V c

Sypniewska Bogusława

4,34

  1. Wiktoria Bernat – 5,0
  2. Kacper Cichoń – 5,17
  3. Kamila Cichoń – 5,17
  4. Amelia Fronczkowska – 5,17
  5. Natalia Knap – 5,42
  6. Karol Miazga – 4,92
  7. Sylwia Miśta – 5,17
  8. Gabriela Perz – 4,92
  9. Maria Picheta – 5,0
  10. Wiktor Sypniewski – 6,0
  11. Kamil Szrębowaty – 5,25
  12. Kamil Wędzicki – 4,75

 

Kl. V d

Nalepa Agnieszka

4,57

  1. Dudzińska Marianna – 5,92
  2. Kaller Mikołaj – 5,83
  3. Maciejewska Marta – 5,83
  4. Maciejewska Urszula – 5,83
  5. Walas Michał – 5,75
  6. Bołuńdź Kacper – 5,42
  7. Łapot Kacper – 5,42
  8. Łapot Maciej – 5,42
  9. Kozioł Kacper – 5,00
  10. Grzyb Maciej – 4,75

 

Kl. VI a

Rydz Iwona

4,34

  1. Pięta Zuzanna - 6,0
  2.  Serafin Magdalena - 6,0
  3. Pniewska Natalia  - 5,83
  4. Maciejewski Piotr - 5,42
  5. Budyta Paulina  - 5,33
  6. Picheta Magda - 5,25
  7. Pęczkiewicz Kamila  - 5,17
  8. Ogonowska Aleksandra  - 5,08
  9. Łuszczyński Maciej  - 4,92
  10. Szklarz Natalia - 4,83


Kl. VI b

Piwowarczyk Stanisław

4,60

  1. Biały Magdalena – 5,83
  2.  Błachucka Wiktoria – 4,83
  3. Drążkiewicz Anita –  5,67
  4. Janowska Patrycja –  4,75
  5. Kaczmarczyk Bartłomiej –  5,7
  6. Marcinkowska Dominika –  4,83
  7. Nyga Marcin –  5,25
  8. Perz Michalina – 5,33
  9. Stelmaszczyk Martyna –  4,83
  10. Supernat Wojciech –  6,00
  11. Szymańska Magdalena –  4,83
  12. Szymkiewicz Natalia –  4,75
  13. Świerczewski Karol – 5,00
  14. Wawrzeńczyk Milena – 5,83


Kl. VII a

Gwóźdź Małgorzata

4,10

  1. Klaudia Ciszek – 5,29
  2. Radosław Kaczmarczyk – 4,93
  3. Natalia Kramarczuk – 5,43
  4. Weronika Miśta – 5,29
  5. Kamila Perz  - 4,79
  6. Jakub Stolarczyk – 4,93
  7. Dawid Szrębowaty – 5,50
  8. Konrad Sztandera  - 5,07


Kl. VII b

Palacz Agnieszka

4,22

  1. Faustyna Chruściak – 5,0
  2. Aleksandra Dudzińska – 6,0
  3. Wiktor Iwański – 5,07
  4. Aleksandra Korska –  4,86
  5. Anna Najmrodzka – 4,79
  6. Gabriela Nowak – 5,79
  7. Wiktoria Sobczyk – 4,86
  8. Amelia Szymańska – 5,64
  9. Katarzyna Zimny – 4,79


Kl. VIII a

Korska Katarzyna

4,61

  1. Bernat Aleksandra 5,0
  2. Będkowska Weronika 5,11
  3. Bienias Aleksandra 5,44
  4. Kasprzyk Aleksandra 5,33
  5. Lizurej Natalia 4,78
  6. Łapot Artur 4,78
  7. Łapot Kamila 5,06
  8. Łukasik Paweł 4,89
  9. Nyga Izabela 4,89
  10. Palacz Alicja 5,33
  11. Palacz Piotr 5,06
  12. Podgórska Sandra 4,78
  13. Ślęzak Sylwia 4,78

Kl. VIII b

Gad Roman

4,27

  1. Strużyk Weronika 5,28,
  2. Ambur Wiktoria 5,06,
  3. Stępień Julia  5,06,
  4. Łapot Sylwia 5,0,
  5. Ciszek Julia 4,89,
  6. Mogielski Bartłomiej 4,89,
  7. Czupryński Paweł 4,83,
  8. Robak Oliwia 4,83,
  9. Szymkiewicz Szymon 4,83,
  10. Dedek Natalia 4,78,
  11. Wawrzoła Szymon 4,78.


Średnia 

4,52

Razem:

Data wprowadzenia 2019-06-24 11:57:29, ilość odsłon 1
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności