ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

2019-11-20

15 listopada w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji wśród uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci pierwszoklasiści, pod czujnym okiem koleżanek i kolegów z klasy VIII b, przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Przedstawili krótki program artystyczny, w którym śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania w szkole i w ruchu drogowym. Pierwszy egzamin w swoim szkolnym życiu zdali doskonale. Kończąc część artystyczną uczniowie zaprezentowali „Taniec radości”, który zachwycił całą społeczność szkolną.

 Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie kolorowym ołówkiem na uczniów. Pasowania dokonał dyrektor p. Krzysztof Kumański oraz wicedyrektor p. Teresa Mazur. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Nie zabrakło również upominków od zaproszonych gości oraz rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych  sukcesów w nauce i radości ze zdobywanej wiedzy.

Jolanta Palacz

Data wprowadzenia 2019-11-20 12:32:52, ilość odsłon 302
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut
skup aut szczecin
najlepszy ortopeda warszawa