Uczeń bezpieczny w sieci

2020-05-07

Zdobyliśmy tytuł „Uczeń bezpieczny w sieci”                                                                                                                     

     Z Internetem wiąże się wiele korzyści jak również dużo zagrożeń. Świadomi owej sytuacji Nasza Szkoła od 4.11.2019r. do 10.03.2020r. brała udział w ogólnopolskim konkursie „Uczeń bezpieczny w sieci”.                                                                                                                     Organizatorem ogólnopolskiego konkursu było Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.          Celem konkursu było spopularyzowanie wśród uczniów zagadnienia bezpieczeństwa w sieci. Szkoła przystępując do konkursu przyjęła na siebie zadania, których wykonanie zostało wysoko ocenione przez jury konkursu.                                                                                

Konkurs „Uczeń bezpieczny w sieci” zaangażował całą społeczność szkolną, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Powstało wiele interesujących prac plastycznych. Wszystkie klasy zostały zapoznane z zasadami właściwych zachowań w sieci.

      Podejmowane przez szkołę działania w ramach konkursu poszerzyły wiedzę i świadomość uczniów na temat możliwych zagrożeń zawiązanych z korzystaniem z Internetu oraz
nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Zmotywowały do odpowiedzialnych zachowań w sieci i podniosły poziom umiejętności związanych z zasadami mądrego korzystania z nowych technologii.

       Z wielką przyjemnością informuję, że w wyniku podjętych działań uczniów i nauczycieli szkoła zdobyła zaszczytny tytuł – Certyfikat Uczeń Bezpieczny w Sieci.

Gratuluję całej społeczności szkolnej!!!

                                                                  koordynator konkursu: Stanisław Piwowarczyk

Data wprowadzenia 2020-05-07 14:30:29, ilość odsłon 138
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut
skup aut szczecin