XIX TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

2019-04-25

Turniej ten to prawdziwa kuźnia talentów. Ponad 50 jego uczestników zagrało w reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych. To tutaj zaczęły się kariery Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, ale też przygody ponad 2 milionów innych chłopców i dziewczynek.
W tym naszych bohaterów.

Eliminacje powiatowe rozegrano 17 października 2018 roku na boisku Grodu Ćmińsk.  Wśród nich również SP Łopuszno, którą reprezentowali: Biały Miłosz, Ciszek Konrad, Cygan Szymon, Kaller Mikołaj, Mędrecki Bartosz, Perz Jakub, Stefański Oliwier, Stolarczyk Łukasz, Sypniewski Wiktor oraz Zbroszczyk Eryk.

W spotkaniach z naszym udziałem pokonaliśmy kolejno: SP Piekoszów 3:0 (grupa), Futsal Nowiny 6:0 (grupa), SP Chmielnik 6:1(ćwierćfinał), SP Chęciny 6:2  (półfinał) oraz SP Daleszyce  7:0 w finale. Zajęliśmy I miejsce wśród 21 szkół, które przystąpiły do eliminacji.

Zwycięstwo na tym etapie dało nam prawo gry w Finale Wojewódzkim, który został rozegrany 28 marca 2019 roku w Nowinach. Do walki o tytuł Mistrza Województwa zakwalifikowało się 14 zespołów.

W fazie grupowej pokonaliśmy Orły z Rytwian 6:2 i SSP1 Kazimierza Wielka 7:2

W ¼ finału zwycięstwo z SP Królewiec 10:1!!!

W ½ finału musieliśmy uznać wyższość zawodników SP Małogoszcz (1:6), którzy w tym dniu nie pozostawili złudzeń , kto jest najlepszy. W finale pewnie zwyciężyli SP13 Skarżysko-Kamienna 7:0!!! Nam na pocieszenie pozostał mecz o brązowe medale w którym efektownie pokonaliśmy SP Mirzec 7:1

Wyróżnienie indywidualne: Konrad Ciszek (najlepszy strzelec), a Bartosz Mędrecki zielona kartka – nagroda Fair Play.

W tym dniu naszą szkołę reprezentowali: Ciszek Konrad, Cygan Szymon, Kaller Mikołaj, Mędrecki Bartosz, Perz Jakub,Robak Dawid, Stefański Oliwier, Stolarczyk Łukasz, Sypniewski Wiktor oraz Zbroszczyk Eryk.

Trener Piotr Wilk

Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności