Skład zespołów nadzorujących przebieg egzaminu ósmoklasisty

2020-06-05

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ROK SZKOLNY 2019/20

Skład zespołów nadzorujących przebieg egzaminu

16. 06. 2020 r. / Wtorek /  

 język polski -  godz. 9.00-11.00  (120 min.)  -

sala 27

  1. Krzysztof Kumański
  2. Magdalena Łuszczyńska
  3. Ilona Picheta
  4. Renata Kumańska
  5. Wioleta Supernat
  6. Jolanta Szczerek

sala 44

  1. Stanisław Piwowarczyk
  2. Dorota Palacz

sala 59

  1.  Piotr Wilk
  2. Grażyna Zimna

sala 51

  1. Wioleta Stachura
  2.  Anna Serafin

sala 53

1.  Anna Szymkiewicz

2.  Katarzyna Kumańska

Osoby korzystające z wydłużonego  czasu pracy z arkuszem: język polski-    (180 min.)

17.06.2020 r./ Środa /

matematyka -godz. 9.00-10.50 ( 100 min.)

sala 27

1. Krzysztof Kumański

2. Magdalena Łuszczyńska

3. Ilona Picheta

4. Renata Kumańska

5. Wioleta Supernat

6. Jolanta Szczerek

sala 44

1. Dorota Palacz

2. Stanisław Piwowarczyk

sala 59

1. Piotr Wilk

2. Grażyna Zimna

sala 51

1. Wioleta Stachura

2.  Anna Serafin

sala 53

1. Anna Szymkiewicz

2. Katarzyna Kumańska

 

 Osoby korzystające z wydłużonego  czasu pracy z arkuszem: matematyka - (150 min.)

 

18.06.2020 r./Czwartek /

język obcy- język angielski -  godz. 9.00-10.30 ( 90 min.)

sala 27

1. Krzysztof Kumański

2. Magdalena Łuszczyńska

3. Ilona Picheta

4. Renata Kumańska

5. Jarosław Gołuch

6. Jolanta Szczerek

sala 44

1. Dorota Palacz

2. Stanisław Piwowarczyk

sala 59

1. Piotr Wilk

2. Wioleta Supernat

sala 51

1. Wioleta Stachura

2.  Anna Serafin

sala 53

1. Anna Szymkiewicz

2. Katarzyna Kumańska

Osoby korzystające z wydłużonego  czasu pracy z arkuszem: język obcy ( 135 min.)

 

Nauczyciele oddelegowani do pracy w zespołach nadzorujących przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty w innych szkołach.

SP w Gnieździskach

16. 06. 2020 r. / Wtorek /   język polski

1. Jarząb Katarzyna  – biologia

2.  Wisznarewska Iwona - edukacja wczesnoszkolna

17.06.2020 r./ Środa / matematyka

1. Butenko Renata – j. niemiecki

2.  Komisarczyk Bożena – j. angielski

18.06.2020 r./Czwartek / język obcy

1. Palacz Jolanta– edukacja wczesnoszkolna

2. Łapot Andrzej - historia

3. Król Wiesława  edukacja wczesnoszkolna

4.  Doroszko  Renata – edukacja wczesnoszkolna

5. Kamińska Bogumiła – plastyka, technika

SP Dobrzeszów

16. 06. 2020 r. / Wtorek /   język polski

1. Beata Jasikowska - edukacja wczesnoszkolna

17.06.2020 r./ Środa / matematyka

1. Nalepa Agnieszka  – j. angielski

18.06.2020 r./Czwartek / język obcy

1.   Aneta Błaszczykj. polski,

Data wprowadzenia 2020-06-05 12:43:40, ilość odsłon 302
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut
skup aut szczecin
najlepszy ortopeda warszawa