Mistrzostwo Województwa!!!

2020-06-26

Dnia 23 czerwca w Bodzentynie odbył się Finał Wojewódzki turnieju piłki nożnej chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Organizatorem zawodów jak co roku było Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS. Również w tym roku zagraliśmy w finale.

Zanim do niego awansowaliśmy w półfinale pokonaliśmy 5:0 SP Smyków. Dominowaliśmy w tym spotkaniu, a wynik odzwierciedla wydarzenia boiskowe. W finale spotkaliśmy się z gospodarzami. Mecz był bardzo zacięty. Co rusz w polu karnym zawodnicy obu zespołów mieli okazje do strzelenia bramki. Szczęśliwie dla nas wykazaliśmy się lepszą skutecznością w ataku i obronie. Pokonaliśmy Orły Bodzentyn 4:2 i zostaliśmy Mistrzami Województwa. Cieszy każdy sukces, ale ten szczególnie, zdobyty w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Niech to będzie dobry znaki na przyszłość, a chłopców motywuje do dalszej pracy.

Naszą szkołę reprezentowali:  Biały Miłosz, Cichoń Kacper, Cygan Szymon, Ciszek Konrad, Jarząb Tomasz, Kaller Mikołaj, Mędrecki Bartosz, Perz Jakub, Robak Dawid, Stefański Oliwier, Stolarczyk Łukasz, Sypniewski Wiktor, Szymkiewicz Nikodem, Zbroszczyk Eryk

Zdobyty tytuł daje nam prawo reprezentowania województwa świętokrzyskiego w zawodach ogólnopolskich, które mają się odbyć w sierpniu.

Data wprowadzenia 2020-06-26 16:38:21, ilość odsłon 157
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut
skup aut szczecin
najlepszy ortopeda warszawa