PODIUM BYŁO BLISKO

2020-09-07

W dniach 24-26 sierpnia br. uczniowie naszej szkoły reprezentowali województwo świętokrzyskie na Finale Ogólnopolskim „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Od wielu lat organizatorem turnieju są Ludowe Zespoły Sportowe w których biorą udział Mistrzowie poszczególnych województw. Celem jest promowanie aktywnego trybu życia i wyszukiwanie talentów z obszarów wiejskich. W tym roku zawdy rozegrane zostały w Reńskiej Wsi koło Kędzierzyna – Koźla.

Przy pięknej słonecznej pogodzie odbyło się uroczyste otwarcie mistrzostw wraz z defiladą poszczególnych reprezentacji wokół stadionu. Fantastycznie rozpoczęliśmy zmagania w zawodach od trzech kolejnych zwycięstw. W kolejnych spotkaniach niestety już musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Turniej zakończyliśmy na czwartym miejscu w gronie 11 zespołów. Indywidualne wyróżnienie otrzymał Szymon Cygan, który został wybrany bramkarzem turnieju.

Było to piękne dla nas zakończenie wakacji, których właściwie nie było. Były treningi, sparingi, by jak najlepiej przygotować się do Mistrzostw. Wszyscy chłopcy, którzy brali udział w przygotowaniach są zawodnikami Łopuszańskiego Klubu Sportowego.

Szkołę reprezentowali: Biały Miłosz, Cichoń Kacper, Ciszek Konrad, Cygan Szymon, Kaller Milołaj, Mędrecki Bartosz, Perz Jakub, Robak Dawid, Stefański Oliwier, Stolarczyk Łukasz, Sypniewski Wiktor, Zbroszczyk Eryk.

Wyniki: faza grupowa

AP Champions Oława – SP Łopuszno 0:7

LUKS RB Głogówek – SP Łopuszno 0:9

GOSRiT Luzino – SP Łopuszno 0:2

Błękitni Wronki – SP Łopuszno 2:0

Tabela grupy B

Lp.

Drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

Błękitni Wronki

4

10

23-2

2.

SP Łopuszno

4

9

18-2

3.

GOSRiT Luzino

4

7

19-3

4.

AP Champions Oława

4

3

5-16

5.

LUKS RB Głogówek

4

0

0-42

 

Półfinał

MKS „Kalwarianka” – SP Łopuszno 3:0

o III miejsce

Jutrzenka Warta – SP Łopuszno 2:0

Data wprowadzenia 2020-09-07 16:26:51, ilość odsłon 148
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut
skup aut szczecin
najlepszy ortopeda warszawa