ÓSMOKLASIŚCI ODETCHNĘLI Z ULGĄ

2021-05-28

ÓSMOKLASIŚCI ODETCHNĘLI Z ULGĄ

           Za nimi egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego, egzaminy szczególne bo po roku nauczania zdalnego, które zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i rodziców oznaczało wyjście ze strefy komfortu. Choć tu, wbrew pozorom, może okazać się, że znalazłoby się kilku zwolenników nauki na odległość. Niemniej jednak dla wszystkich była to nowa sytuacja.

Tegoroczne egzaminy odbywały się w reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi przygotowanymi wspólnie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i Ministerstwo Edukacji i Nauki, a zatwierdzone przez Główny Inspektorat Sanitarny. Mimo szczególnych okoliczności pandemicznych, w naszej szkole przebiegały one bez zakłóceń. Komisje ze stoickim spokojem zadbały nie tylko o przestrzeganie wymogów sanitarno - epidemiologicznych i procedur egzaminacyjnych, ale także o miłą atmosferę, uczniowie zaś stanęli na wysokości zadania. Niektórzy pełni obaw, inni wyluzowani, ale najważniesze, że wszyscy cali i zdrowi podjęli stojące przed nimi wyzwanie. Zmierzyli się z zadaniami, które, jak sami później stwierdzili, „nie były aż takie straszne…, nawet te otwarte z matematyki”.

 

Kochani Ósmoklasiści!

Cieszymy się, że stres egzaminacyjny już za Wami. Jesteście teraz bogatsi o kolejne doświadczenie życiowe. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko być dobrej myśli i cierpliwie czekać na ogłoszenie wyników. Pamiętajcie:

„Podejmując nowe wyzwania, odkrywamy w sobie umiejętności, których istnienia nigdy nie podejrzewaliśmy.” Les Brown

Data wprowadzenia 2021-05-28 23:21:31, ilość odsłon 331
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut gdynia
skup aut szczecin
najlepszy ortopeda warszawa
szklarnie ogrodwe