Wycieczki do Energylandii

2021-06-16

Z każdym dniem robi się coraz cieplej i wszyscy czują już zbliżające się wakacje. Jest to więc doskonały czas na organizowanie wycieczek. VII i VIII klasom udało się pojechać do Energylandii w Zatorze z biurem podróży Franko Travel. 11 czerwca udały się tam klasy VII, a 14 czerwca – VIII. W pierwszym terminie opiekunami uczniów byli Agnieszka Nalepa, Katarzyna Korska i Piotr Wilk, natomiast w późniejszym – Iwona Rydz, Agnieszka Biały oraz Stanisław Piwowarczyk.

Młodzież przez siedem godzin spędzała czas w parku rozrywki, bawiąc się w jej pięciu strefach. Większość korzystała z rollercoasterów, wśród których każdy znalazł jakiś dla siebie. Niższe, wyższe, krótsze, dłuższe, mniej czy bardziej ekstremalne. Największą popularnością cieszyły się sławne Hyperion i Zadra. Hyperion to najbardziej ekstremalny rollercoaster w Europie, a Zadra jest drewnianym coasterem numer 1 na świecie!

Jednak jeśli ktoś nie lubi adrenaliny, mógł spędzić czas w wodnej strefie lub oglądając pokazy, które co jakiś czas są wystawiane na terenie Energylandii.  Jest tam też wiele punktów gastronomicznych z pysznym jedzeniem. W tym miejscu nie można się nudzić!

Obydwie grupy wróciły wieczorem w świetnych humorach, całą drogę rozmawiając jeszcze o czasie spędzonym w parku rozrywki.

Data wprowadzenia 2021-06-16 09:52:19, ilość odsłon 384
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut gdynia
skup aut szczecin
najlepszy ortopeda warszawa
szklarnie ogrodwe