Biegi Przełajowe LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza

2011-12-06

27 września 2011r. w Strawczynie, odbyły się XIV Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe  LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza.

Zawodnicy z różnych szkół i klubów sportowych z całego województwa świętokrzyskiego, rywalizowali na trasach Ośrodka Sportowego w Strawczynie. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Łopusznie,  którzy w punktacji drużynowej zajęli III miejsce, zdobywając puchar, dyplom a indywidualnie medale.

W biegu na 1000m I miejsce zajęła Nyga Natalia, a IV miejsce Ambur Kalina. W biegu na 1500 m  Macander Marta zajęła V miejsce. Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Krzysztofik Dominik zajmując piąte miejsce w biegu na 2000 m.

Pozostali uczestnicy zajęli również wysokie punktowane miejsca, a byli to: Kokosińska Paulina, Szczerek Aleksandra, Rauner Izabela, Satelecka Maria, Ogonowska Karolina, Cieślicka Justyna, Świercz Justyna, Perz Patrycja, Wawrzoła Sylwia, Wilk Tomasz, Mogielski Patryk, Ambur Dawid, Tomczyk Szczepan, Świąder Marek, Pawłowski Kamil, Więckowski Dawid, Lasak Krystian, Palacz Marcin oraz Woś Łukasz.

W biegach przełajowych uczestniczyli również uczniowie ze szkoły podstawowej, którzy w punktacji drużynowej zajęli VI miejsce.