X Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza

2009-10-15

X Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe  LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza

09 października 2009r. w Końskich, odbyły się X Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe  LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza.

Zawodnicy z różnych szkół i klubów sportowych z całego województwa świętokrzyskiego, rywalizowali na trasach MOSiR w Końskich.

Szkołę Podstawową w Łopusznie reprezentowały: Natalia Nyga, Barbara Palacz, Magdalena Barańska, Izabela Rauner, Olga Walczyńska, Aleksandra Szczerek, Justyna Cieślicka, Justyna Ciszek, Marta Stachura, Katarzyna Poddębniak, Patrycja Rowińska, Dominika Stolarczyk, Kinga Przywała, Marta Paczkowska, Klaudia Maciejewska, Dominika Szwarc.

W biegu na dystansie 1000 metrów Natalia Nyga zajęła II miejsce, a Barbara Palacz VI miejsce. Natomiast na dystansie 600m. Marta Paczkowska uplasowała się na III miejscu, a Klaudia Maciejewska na VI.

Pozostałe zawodniczki również zajęły bardzo wysokie punktowane miejsca co w klasyfikacji drużynowej dało im II miejsce

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum w Łopusznie, którzy w punktacji drużynowej zajęli II miejsce, zdobywając puchar, dyplom, a indywidualnie medale.

Bezkonkurencyjne okazały się nasze dziewczęta w biegu na 1000m rocznik 1996, stając dwa razy na podium. I miejsce zajęła Paczkowska Anna, III miejsce Macander Marta, siódma była Perz Patrycja, a ósma Kotwica Anna. W biegu na 1000m w roczniku  1995/1994  II miejsce zajęła Kozieł Olga , VII Piotrkowska Aldona, VIII Pietrala Magdalena, IX Laskowska Marta,  X  Bernat Marta.

Pozostali uczestnicy zajęli również wysokie punktowane miejsca, a byli to: Wawrzoła Sylwia, Filipiak Kinga, Piotrkowska Paulina, Kotwica Katarzyna, Laskowski Paweł, Karbownik Grzegorz, Jarząb Adrian, Czupryński Karol, Wychowaniec Adam, Gębski Paweł.

Data wprowadzenia 2009-10-15 13:01:02, ilość odsłon 581