Imieniny - Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Niedziela 22 Lipca 2018


W Parlamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2015/16 2016-09-06

NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM
W ROKU SZKOLNYM 2015/16

Najlepszym Absolwentem Gimnazjum w roku szkolnym 2015/16
została Aleksandra Palacz kl. III B

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Faustyna Kaliszewska uczennica kl. III B  -Finalistka XIV Wojewódzkiego  Konkursu Języka Niemieckiego

Julia Chruściak kl. II A  oraz Klaudia Nowak kl. II A -Finalistki XIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Filip Mularczyk kl. II B Finalista XIII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

 

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY UKOŃCZYLI GIMNAZJUM Z WYRÓŻNIENIEM 

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016.

 

 

Klasa III A

1. Wioletta Cichoń                                               śr. ocen  5,67

2. Oskar Nalepa                                                   śr. ocen  5,39

3. Anna Kabała                                                    śr. ocen  5,33

4. Adriana Moskwa                                               śr. ocen  5,17

5. Katarzyna Ciszek                                             śr. ocen  5,06

6. Malwina Lesiak                                                śr. ocen  5,00

7. Aleksandra Podstawka                                      śr. ocen  4,94

8. Wojciech Szymański                                         śr. ocen  4,89

9. Karolina Błaszczyk                                           śr. ocen  4,89

10. Karolina Wojtaszczyk                                     śr. ocen  4,78

 

Klasa III B

1.Palacz Aleksandra                                              śr. ocen  5,89

2.Sypniewska Eliza                                                śr. ocen  5,72

3.Kaliszewska Faustyna                                         śr. ocen  5,67

4.Konieczna Kinga                                                 śr. ocen  5,33

5.Smolarczyk Klaudia                                             śr. ocen  5,28

6.Wojda Martyna                                                   śr. ocen  4,94

7.Gołuch Natalia                                                    śr. ocen  4,94

8.Kałuża Klaudia                                                    śr. ocen  4,78

9.Michta Anna                                                       śr. ocen  4,78

 

     Klasa III C

     1.Klaudia Ogonowska                                            śr. ocen  5,28

     2.Agnieszka Wawrzoła                                           śr. ocen  4,94

     3.Maciej Ciułek                                                      śr. ocen  4,88

     4.Paulina Kowalska                                                śr. ocen  4,78

 

 

 

UCZNIOWIE KLAS I-II,
KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM

 

 

Klasa I A

1. Resiak Małgorzata -             5,29

2. Pluta Krystian -                   5,07

3. Dudek Gabriela -                 4,79

4. Smolarczyk Aleksandra -       4,79

 

Klasa I B

1.      Kowalczyk Justyna -          5,21

2.      Hajduk Beata -                 5,14

3.      Czupryńska Ewelina -        5,14

4.      Budyta Dagmara -            4,86

5.      Gawęcka Zuzanna -          4,79

6.      Ciszek Karolina -              4,79

Klasa I C

1. Piersiak Daria –                    5,50

2. Trela Martyna -                    5,21

3. Stępnik Ewelina -                 4,93

4. Jas Natalia -                       4,86

5.Mędrecka Wiktoria -              4,86

6. Rowiński Mateusz -              4,86

 

Klasa II A

1.      Julia Chruściak –               5,87

2.      Jakub Dudek –                  5,27

3.      Karolina Jarząb-                4,87

4.      Klaudia Nowak –               5,80

5.      Sylwia Rowińska-              4,87

6.      Klaudia Stańczyk-             5,0

 

Klasa II B

1. Stachura Urszula                  5,47

2. Barwińska Paulina                5,33

3. Mularczyk Filip                     5,33

4. Miazga Paweł                       5,07

5. Tkacz Katarzyna                   5,00

6. Bernat Wiktoria                    4,95

        7. Majka Julia                          4,80

 

Klasa II C

 

1.      Trela Jakub –                    5,40

2.      Pawłowska Magdalena –     5,40

3.      Bujak Agnieszka –             4,95

4.      Głowala Paulina –              4,80

5.      Dzwonek Roksana –           4,80




Data wprowadzenia : 2016-09-06 15:23:04 , ilość odsłon : 4627
ostatnia zmiana : 2016-09-06 15:27:43
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia