Imieniny - Alfreny, Rufina, Wincentego
Czwartek 19 Lipca 2018


W Parlamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








Nauczyciele 2017-12-22

                  

 Szkoła Podstawowa

rok szkolny 2017/18

 

L.p.

Nazwisko  i imię

Przedmiot

Funkcja

1.

Kumański Krzysztof

Wychowanie fizyczne

Dyrektor

2.

Mazur Teresa

Edukacja wczesnoszkolna

Wicedyrektor

3.

Kamińska Bogumiła

Plastyka
Zajęcia artystyczne

Wicedyrektor

4.

Adamiec Anna

Język angielski

 

5.

Baran Justyna

Nauczyciel wspomagający

 

6.

Bańka Maria

Świetlica

 

7.

Błaszczyk Aneta

Język polski

 

8.

Butenko Renata

Język niemiecki

 

9.

Chmielewska Julita

Język niemiecki
Edukacja  dla bezpieczeństwa

Urlop

10.

Cieślicki Andrzej     

Matematyka

 

11.

Gad Danuta

Matematyka

 

12.

Gad Roman

Przyroda

Wychowawca
kl. VIIb

13.

Gawęda Eliza

Świetlica

 

14

Gonciarz Ewa

Język angielski

 

15.

Gołuch Jarosław

Muzyka, zajęcia techniczne

 

16.

Gołuch  Renata

Język polski

 

17.

Gwóźdź Małgorzata

Wychowanie fizyczne

Wychowawca
kl. VIa

18.

Hnatyuk Tetyana

Język angielski

 

19.

Iwanek Beata

Język polski , Zajęcia logopedyczne

 

20.

Janiszewski Grzegorz

Matematyka, zajęcia komputerowe

 

21.

Jarząb Katarzyna 

Biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

22.

Jasikowska Beata

Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca
kl. Ib

24.

 Kasprzyk Monika

 Język angielski

 

25.

Komisarczyk Bożena

Język angielski

 

26.

Korska Katarzyna

Język angielski

Wychowawca
kl. VIIa

27.

 Król Wiesława

 Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca

 kl. IIIc   

28.

Kumańska Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca
kl. II

29.

Kumańska Renata

Wychowanie fizyczne

   Wychowawca
kl. IIA

30.

Iwanek  Krystian

Język niemiecki

 

31.

Łapot Andrzej

Historia
i społeczeństwo,
 wiedza o społeczeństwie, świetlica

 

32.

Łuszczyńska Magdalena

Biblioteka

 

33.

s. Okła Barbara

Religia

 

34.

Mazur Tomasz

Wychowanie fizyczne

 

35.

Miśta Joanna

Religia

 

36.

Nalepa Agnieszka

Język angielski

   Wychowawca
kl. IVd

37.

Nowak Wanda

Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca
kl. IIIa

38.

Obierzyńska Monika

Matematyka

Wychowawca
kl. IVb

39.

Palacz Agnieszka

Język polski

Wychowawca
kl. VIb

40.

Palacz Jolanta

Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca
kl. IIIb

41.

Palacz Dorota

Zajęcia rewalidacyjne,

 

42.

Picheta Ilona

Pedagog

 

43.

Piwowarczyk Stanisław

Zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe

Wychowawca
kl. Vb

44.

Polak Renata

Język polski

Wychowawca

kl. IIIB

45.

Rydz Iwona

Plastyka, zajęcia techniczne

Wychowawca
kl. Va

46.

Satalecka Marzena

Logopeda 

 

47.

Serafin  Anna 

Chemia, Biologia

Wychowawca  kl.IIB

48.

Soboń Karol

Wychowanie fizyczne

 

49.

Stachura Wioleta

Fizyka Informatyka

 Wychowawca kl. IIIC

50.

Sypniewska Bogusława

Matematyka

Wychowawca
kl. IVc

51.

Supernat Dariusz

Wychowanie fizyczne

 Wychowawca kl. IIIB

52.

Supernat Wioleta

Wychowanie fizyczne 

 

53.

Szymkiewicz Anna

Nauczyciel wspomagający

 

54.

Szczerek Jolanta

Religia

 

55.

Wilk Piotr

Wychowanie fizyczne

Wychowawca
kl. IVa

56.

Włodarczyk Katarzyna

Język polski

Wychowawca

kl. IIC

57.

Wróbel Bożena

Nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. 

 

59.

Zimny Krzysztof

Geografia
Informatyka

 

60.

Zimny Marek

Historia

 

61.

Żmuda  Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca
kl. Ia

   






Data wprowadzenia : 2009-09-25 14:27:01 , ilość odsłon : 17993
ostatnia zmiana : 2017-12-22 09:40:45
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia