Imieniny - Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Niedziela 22 Lipca 2018


W Parlamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








Uczniowie w roku szkolnym 2015/16 2015-09-29

 

 

Lista uczniów/ dzieci uczęszczających

do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie

Szkoła Podstawowa Filia w Grabownicy

w roku szkolnym 2015/2016

 

 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY : wychowawca - Emilia Kramarczuk

 

3-latki

1. Konieczny Krystian

2. Kozak Kalina

3. Hejduk Lena Paulina

4. Czerwiński Kacper Szczepan

5. Szrębowaty Franciszek Ryszard

6. Wędzicki Eryk Mikołaj

 

4-latki

1. Czerwińska Julita

2. Dzwonek Albert Karol

3. Golański Wiktor Karol

4. Janus Maja

5. Joszko Magdalena Julia

6. Kozak Maciej

7. Kowalczyk Antonina Teresa

8. Krzysztofik Hubert Marcel

9. Palacz Norbert Franciszek

10. Poddębniak Paweł

11. Podgórska Ilona Wioletta

12. Robak Karina Sylwia

13. Sobczyk Dominika Klara

14. Wędzicki Szymon Daniel

 

ODDZIAŁPRZEDSZKOLNY „0” : wychowawca Anna Skrzypczyk

 

 

1. Cieślicka Jagoda Magdalena

2. Janiszewska Julita

3. Krzysztofik Igor

4. Rydz Bartosz Jan

5. Skrzypczyk Michał

6. Szczepara Magdalena

 

 

 

 

 

 

KLASA I : wychowawca Anna Skrzypczyk

 

1. Ciszek Mateusz Hubert

2. Dłubała Jakub Paweł

3. Joszko Victoria Klaudia

4. Kozieł Mateusz Mariusz

5. Krzysztofik Jakub

6.  Ogonowska Anna Magdalena

7. Pluta Julia Maria

8. Podgórska Anna Patrycja

9. Rowiński Paweł Bartosz

10. Serek Szymon Kacper

11. Tarkowski Patryk

12. Zbroszczyk Jakub Edward

 

KLASA II: wychowawcaBeata Palacz

 

1. Ciszek Konrad

2. Ciszek Marcel Krzysztof

3. Dłubała Maja Oliwia

4. Marszałek Joanna Karolina

5. Młynarski Karol Dominik

6. Ogonowska Wioletta Aneta

7. Palacz Wiktoria Anna

8. Rowiński Krystian Mariusz

9. Wędzicki Kamil

10.Zbroszczyk Amelia Żaneta

 

KLASA III : wychowawcaBeata Palacz

 

 

1. Dłubała Wiktoria Monika

2. Ogonowska Aleksandra Anna

3. Ogonowski  Mateusz Kamil

 





Data wprowadzenia : 2009-10-13 13:41:39 , ilość odsłon : 12302
ostatnia zmiana : 2015-09-29 08:57:19
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia