Imieniny - Alfa, Leonii, Tytusa
Czwartek 19 kwietnia 2018


W Palamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2016/17 2017-10-02

NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2016/17   

Najwyższą średnią ocen uzyskały ex aequo:

1.     Zuzanna Pięta – kl. IV a – śr. 5,92

2.     Anita Drążkiewicz – kl. IV b – śr. 5,92

3.     Aleksandra Dudzińska – kl. V b – śr. 5,92

Klasa - wychowawca

Uczniowie wyróżnieni w nauce –
 średnia ocen 4,75 i wyżej

Kl. IV a

Rydz Iwona

  1.  Pięta Zuzanna - 5,92
  2.  Barwińska Emilia  - 5,00
  3.  Budyta Paulina - 5,08
  4. Cichoń Agata – 4,75
  5. Maciejewski Piotr - 5,33
  6. Ogonowska Aleksandra -5,00
  7. Pęczkiewicz Kamila – 5,0
  8. Pniewska Natalia - 5,42
  9. Serafin Magdalena - 5,66
  10. Gładzik Kacper – 4,75
  11. Kałuża Szymon – 4,75
  12. Mogielska Laura – 4,75
  13. Popczyk Szymon – 4,83
  14. Rudzińska Karolina – 4,75

 

Kl. IV b

Piwowarczyk Stanisław

  1. Drążkiewicz Anita – śr. 5,92
  2. Biały Magdalena – śr. 5,83
  3. Wawrzeńczyk Milena – śr. 5,83
  4. Supernat Wojciech – 5,75
  5. Puchała Karolina – śr. 5,42
  6. Stelmaszczyk Martyna – śr. 5,25
  7. Kaczmarczyk Bartłomiej – śr. 5,00
  8. Perz Michalina – śr. 5,00
  9. Nyga Marcin - śr. 4,83
  10. Wychowaniec Konrad – śr. 4,83
  11. Chudalla  Nicole – śr. 4,75
  12. Janowska Patrycja- śr. 4,75
  13. Marcinkowska Dominika – śr. 4,75
  14. Szymańska Magdalena – śr. 4,75

 

Kl. V a

Gwóźdź Małgorzata

  1. Natalia Kramarczuk – 5,67
  2. Dawid Szrębowaty – 5,67
  3. Klaudia Ciszek - 5,42
  4. Radosław Kaczmarczyk – 5,25
  5. Weronika Miśta – 5,17
  6. Kamila Perz – 5,08
  7. Jakub Stolarczyk – 5,00
  8. Konrad Sztandera – 4,83

Kl. V b

Palacz Agnieszka

  1. Aleksandra Dudzińska –5,92
  2. Faustyna Chruściak – 5,58
  3. Gabriela Nowak – 5,58
  4. Anna Najmrodzka – 5,33
  5. Amelia Szymańska – 5,17
  6. Katarzyna Zimny – 5,17
  7. Wiktor Iwański – 5,0
  8. Klaudia Kolasa – 4,75

Kl. VI a

Korska Katarzyna

  1. Bienias Aleksandra  5,5
  2. Bernat Aleksandra  5,3
  3. Puchała Aleksandra  5,3
  4. Będkowska Weronika  5,1
  5. Łapot Kamila  4,9
  6. Palacz Alicja  4,9
  7. Kasprzyk Aleksandra  4,8
  8. Nyga Izabela  4,8
  9. Podgórska Sandra  4,8
  10. Ślęzak Sylwia  4,8

Kl. VI b

Gad Roman

  1. Ambur Wiktoria - 5,25
  2. Stępień Julia - 5,17
  3. Strużyk Weronika - 5,07
  4. Ciszek Julia - 5,0
  5. Dedek Natalia - 4,83
  6. Łapot Sylwia - 4,83
  7. Szymkiewicz Szymon - 4,83
  8. Wawrzoła Szymon - 4,83
  9. Czupryński Paweł - 4,75
  10. Łukasik Dawid - 4,75
  11. Robak Oliwia - 4,75




Data wprowadzenia : 2017-06-28 07:53:37 , ilość odsłon : 1606
ostatnia zmiana : 2017-10-02 09:57:03
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia