Imieniny - Hanny, Klementyny, Łukasza
Czwartek 18 października 2018


W Parlamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 2014-03-10

Mateusz Ślęzak ucz. kl. I A 

Laureat X Wojewódzkiego konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum woj. świętokrzyskiego

Mateusz Śliwka ucz. kl. III B 

Laureat X Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum woj. świętokrzyskiego

 

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY UKOŃCZYLI GIMNAZJUM Z WYRÓŻNIENIEM 

KLASA III A
1) Rudzińska Karolina           śr. ocen - 5,44
2) Głowala Marta                  śr. ocen -  5,39
3) Iwanek Michał                  śr. ocen -  5,33
4) Palacz Barbara                  śr. ocen -  5,28
5) Ciułek Urszula                  śr. ocen -  5,22
6) Gołuch Patrycja                śr. ocen -  5,11
7) Stolarczyk Karolina          śr. ocen -  5,00
8) Rowiński Michał               śr. ocen -  4,89 

KLASA III B
1)  Justyna Janowska            śr. ocen – 5,39
2)  Anna Śliwka                    śr. ocen – 5,28
3)  Sara Świercz                   śr. ocen – 5,11
4)  Marta Stachura                śr. ocen – 5,06
5)  Kamila Rogula                śr. ocen – 4,94
6)  Mateusz Śliwka               śr. ocen – 4,94
7)  Anna Tkacz                     śr. ocen – 4,89
8) Justyna Zimna                  śr. ocen -  4,83 

KLASA III C
1) Dominika Kowalczyk                    śr. ocen -  5,50
2) Klaudia Kozieł                               śr. ocen -  4,78
3) Karolina Katarzyna Resiak            śr. ocen -  4,78
4) Karolina Maria Resiak                    śr. ocen -  4,83 

UCZNIOWIE KLAS I - II, KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM

KLASA I A
1) Gad Szymon                         śr. ocen -  4,93
2) Jabłoński Konrad                 śr. ocen - 5,31
3) Maciejewska Klaudia          
śr. ocen -  5,07
4) Palacz Klaudia                     śr. ocen -  4,93
5) Pękala Olga                          śr. ocen -  4,86
6) Stępień Kamil                       śr. ocen -  4,93
7) Ślęzak Mateusz                     śr. ocen -  5,43
8) Zimna Barbara                      śr. ocen -  5,00 

KLASA I B
1) Gutyter Klaudia                       śr. ocen - 5,07
2) Rogula Milena                         śr. ocen - 5,0
3) Paczkowska Marta                   śr. ocen - 4,93
4) Wojtyś Maja                            śr. ocen – 4,93
5) Stolarczyk Piotr                       śr. ocen – 4,79
6) Łapot Przemysław                   śr. ocen – 4,79 

KLASA I C
1) Patrycja Kowalczyk                   śr. ocen -  5,14
2) Weronika Sobczyk                     śr. ocen -  4,85 

KLASA II A
1)Polak Maria                                
 śr. ocen -  5,33
2)Satalecka Maria                           śr. ocen -  4,93
3)Błaszczyk Kinga                           śr. ocen -  4,80
4)Sobczyk Kacper                           śr. ocen -  4,80 

KLASA II B
1) Żmijewska Aleksandra                 śr. ocen -  5,6
2) Szymkiewicz Mariola                   śr. ocen -  5,07
3) Woś Łukasz                                   śr. ocen -  5,00
4) Wawrzoła Aleksandra                   śr. ocen -  4,93
5) Kaczmarczyk Wiktoria                  śr. ocen -  4,93
6) Szymkiewicz Julita                        śr. ocen -  4,87 

KLASA II C
1) Agnieszka Wiśniewska                   śr. ocen -  5,27
2) Kinga Pasińska                               śr. ocen -  5,27
3) Wiktoria Matuszczyk                      śr. ocen -  5,27
4) Wioleta Wiśniewska                      śr. ocen -  5,13
5) Agnieszka Łapot                             śr. ocen -  4,80
6) Kalina Ambur                                 śr. ocen -  4,80 

 





Data wprowadzenia : 2013-11-05 17:24:55 , ilość odsłon : 10618
ostatnia zmiana : 2014-03-10 01:08:46
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia