Imieniny - Alfa, Leonii, Tytusa
Czwartek 19 kwietnia 2018


W Palamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2013/14 2015-02-09

NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM
W ROKU SZKOLNYM 2013/14
 

Najlepszym Absolwentem Gimnazjum w roku szkolnym 2013/14 
została  Aleksandra Żmijewska ucz. kl. III B.  

UCZNIOWIE, KTÓRZY UKOŃCZYLI GIMNAZJUM
Z WYRÓŻNIENIEM

 KLASA III A

  1. Polak Maria - śr. ocen 5,56
  2. Satalecka Maria - śr. ocen 5,22
  3. Sobczyk Kacper - śr. ocen 5,11
  4. Błaszczyk Kinga - śr. ocen 5,0
  5. Ciszek Klaudia - śr. ocen 4,94
  6. Kozieł Adam - śr. ocen 5,0
  7. Łuszcz Emilia - śr. ocen 5,0
  8. Nyga Natalia - śr. ocen 4,78
  9. Karendał Małgorzata - śr. ocen 4,83
 KLASA III B
  1. Kaczmarczyk Wiktoria - 5,00
  2. Petrus Daria - 4,87
  3. Szymkiewicz Julita - 4,87
  4. Szymkiewicz Mariola - 5,13
  5. Wawrzoła Aleksandra - 5,13
  6. Woś Łukasz - 5,27
  7. Żmijewska Aleksandra - 5,60
  KLASA III C
  1. Kalina Ambur – 4,83
  2. Kowalczyk Anita – 4,78
  3. Krawczyk Weronika – 4,78
  4. Łapot Agnieszka – 5,06
  5. Matuszczyk Wiktoria – 5,11
  6. Pasińska Kinga – 5,33
  7. Walczyńska Olga – 4,78
  8. Wiśniewska Agnieszka – 5,28
  9. Wiśniewska Wioleta – 5,17

  UCZNIOWIE KLAS I-II,
KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM
 

KLASA I A

  1. Wioletta Cichoń - śr. 5,43
  2. Anna Kabała - śr. 5,07
  3. Katarzyna Ciszek - śr. 4,86
  4. Malwina Lesiak - śr. 4,86
  5. Adriana Moskwa - śr. 4,79
KLASA I B
  1. Kaliszewska Faustyna - 5,43
  2. Palacz Aleksandra - 5,43
  3. Sypniewska Eliza - 5,29
  4. Konieczna Kinga - 5,0
  5. Szczerek Michał - 5,0
  6. Gołuch Natalia - 4,93
  7. Smolarczyk Klaudia - 4,93
  8. Wojda Martyna - 4,79
KLASA I C
  1. Ogonowska Klaudia – 5,29
  2. Mędrecki Kacper – 4,86

 KLASA II A

1.      Mateusz Ślęzak – śr. ocen 5,60
2.      Konrad Jabłoński – śr. ocen 5,40
3.      Klaudia Maciejewska – śr. ocen 5,20
4.      Barbara Zimna – śr. ocen 5,13
5.      Olga Pękala – śr. ocen 5,07
6.      Klaudia Palacz – śr. ocen 5,00
7.      Kamil Stępień – śr. ocen 5,00
8.      Szymon Gad – śr. ocen 4,80
9.      Kamil Podgórski – śr. ocen 4,80 

KLASA II B

  1. Klaudia Gutyter - 5,2
  2. Milena Rogula - 5,07
  3. Maja Wojtyś - 4,94
KLASA II C
  1. Kowalczyk Patrycja - 5,33
  2. Sobczyk Weronika - 4,80
 



Data wprowadzenia : 2015-02-09 18:05:18 , ilość odsłon : 7164
ostatnia zmiana : 2015-02-09 18:11:15
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia