Imieniny - Alfa, Leonii, Tytusa
Czwartek 19 kwietnia 2018


W Palamencie Europejskim
Projekty edukacyjne
Patron
Aktualności
Laureaci Konkursów

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łopusznie

ul. Strażacka 5
26-070 Łopuszno

tel. 41 391 40 20,
      41 391 43 27

e-mail: sekretariat@zslopuszno.pl








NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 2015-09-17

NAJLEPSI UCZNIOWIE GIMNAZJUM
W ROKU SZKOLNYM 2014/15

Najlepszym Absolwentem Gimnazjumw roku szkolnym 2014/15 
został  Mateusz  Ślęzak ucz. kl. III A.  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego i Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum woj. świętokrzyskiego.

Konrad Jabłoński ucz. kl. III A -FinalistaWojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Karolina Błaszczyk ucz. kl. II A- FinalistkaWojewódzkiego Konkursu Historycznego 

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY UKOŃCZYLI GIMNAZJUM Z WYRÓŻNIENIEM 

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015.

KLASA III A

  1. Mateusz Ślęzak –        śr. 5,67

  2. Barbara Zimna –         śr. 5,60

  3. Konrad Jabłoński –     śr. 5,53

  4. Klaudia Maciejewska – śr. 5,47

  5. Olga Pękala –               śr. 5,27

  6. Klaudia Palacz –          śr. 5,13

  7. Kamil Podgórski –       śr. 5,07

  8. Kamil Stępień –           śr. 5,00

  9. Szymon Gad –             śr.  4,93

  10. Angelika Czeszek –     śr. o 4,80

 

KLASA III B

1 Klaudia Gutyter –        śr.5,53

 

2 Milena Rogula-          śr. 5,53

 

3 Maja Wojtyś  -            śr.4,8

 

KLASA III C

  1. Kowalczyk Patrycja –  śr. 5,60

  2. Sobczyk Weronika –    śr. 5,07

 

UCZNIOWIE KLAS I-II,
KTÓRZY OTRZYMALI PROMOCJĘ Z WYRÓŻNIENIEM

 

 

KLASA I A

  1. Julia Chruściak –               śr. 5,71

  2. Jakub Dudek –                  śr. 5,14

  3. Klaudia Nowak –              śr. 5,64

 

KLASA I B

  1. Barwińska Paulina-           śr. 5,21

  2. Konieczna Kaja-                śr. 4,78

  3. Miazga Paweł  -                 śr. 5,07

  4. Mularczyk Filip-                śr. 5,35

  5. Stachura Urszula-              śr. 5,35

 

KLASA IC

  1. Trela Jakub –                     śr. 5,36

  2. Pawłowska Magdalena –  śr. 5,14

  3. Głowala Paulina –             śr. 4,85

  4. Dzwonek Roksana –         śr. 4,78

  5. Paszowska Julia –              śr. 4,78

 

KLASA II A

  1. Wioletta Cichoń-               śr. 5,40

  2. Anna Kabała -                   śr. 5,33

  3. Adriana Moskwa -             śr. 5.00

  4. Katarzyna Ciszek -            śr. 4,93

  5. Malwina Lesiak -               śr. 4,87

  6. Karolina Błaszczyk-          śr. 4,80

  7. Wojciech Szymański-        śr. 4,80

KLASA II B 

  1. Palacz Aleksandra-            śr. 5, 87

  2. Sypniewska Eliza-             śr. 5,60

  3. Kaliszewska Faustyna-      śr. 5,47

  4. Konieczna Kinga-              śr. 5,13

  5. Smolarczyk Klaudia-         śr. 5,00

 

KLASA II C

  1. Klaudia Ogonowska-        śr.5,0

  2. Paulina Kowalska –          śr.4,8

  3. Maciej Ciułek –               śr. 4,8

  4. Kacper Mędrecki –          śr. 4,8

 





Data wprowadzenia : 2015-09-15 21:40:53 , ilość odsłon : 6378
ostatnia zmiana : 2015-09-17 18:21:00
drukuj wydrukuj
hotel kielce



auto skup szczecin
skup aut gdynia