Teatrzyk „Mówię NIE wszystkiemu co ZŁE”

2016-02-24

 

Teatrzyk „Mówię NIE wszystkiemu co ZŁE”

 W dniu 15.02.2016 r.   w Ośrodku Sportowo- Wypoczynkowym  w Łopusznie odbyło się przedstawienie. W widowisku  brali udział  podopiecznymi warsztatów terapii zajęciowej z Fanisławic  i dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej  ZS im. Jana Pawła II w Łopusznie. Na wszystkich przybyłych gości czekał  słodki poczęstunek przygotowany przez gospodarzy.

Bajka przedstawiona przez aktorów z agencji artystycznej PATIGO z Krakowa „Mówię nie wszystkiemu co złe” miała na celu uświadomienie uczestnikom kilku niechlubnych cech z jakimi często mamy do czynienia w życiu codziennym. Skarżenie, lenistwo, przechwalanie się i postawa egoistyczna, to tylko niektóre przykłady,  jakie przewinęły się w spektaklu.

„MÓWIĘ NIE WSZYSTKIEMU, CO ZŁE” to przedstawienie „profilaktyczne”, przeprowadzone w formie dobrej zabawy – ostrzeżenie przed różnymi niebezpieczeństwami, które spotkać mogą naszych podopiecznych, a także przed przejawami nieuświadomionych złych zachowań i ich skutków.

Widzowie biorąc aktywny udział w przedstawieniu, kreują postaci bohaterów, co powoduje wiele radości i uśmiechu; tworzywem inscenizowanych scenek były znane i lubiane przez wszystkich teksty wierszy Brzechwy i Tuwima. Mali widzowie, przebrani w kostiumy, mogli po raz pierwszy zaistnieć na scenie.

Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu.

                                                                                        Wanda Nowak.    

Data wprowadzenia 2016-02-24 08:17:51, ilość odsłon 403
skup aut gdynia
dieta pudełkowa Kielce
listwa maskująca karnisz

dobre wino kraków