Wycieczka na spektakl teatralny pt.: „O wesołym Sindbadzie żeglarzu”

2023-02-13

Wycieczka na spektakl teatralny pt.: „O wesołym Sindbadzie żeglarzu”

     W środowy poranek 18 stycznia 2023r. uczniowie z grupy: ,,Krasnoludki”, ,,Muchomorki”, ,,Kasztaniaki”, ,,Smerfy”, ,,Mądre Sówki” oraz ,,Słodziaki” wraz ze swoimi paniami wybrały się na spektakl teatralny pt. ,,O wesołym Sindbadzie żeglarzu”. Przedstawienie w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa odbyło się we Włoszczowskim Domu Kultury.

     Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

     Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Aktorzy świetnie odegrali swoje role, a piękne stroje, scenografia, humorystyczne dialogi oraz efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że dzieci oglądały przedstawienie z dużym zainteresowaniem.

     Przez cały czas dzieci były zachwycone, zaczarowane, podekscytowane, śmiały się w głos. To była udana wycieczka. Emocje z nią związane towarzyszyły nam do późnego popołudnia.

Angelika Waszczyk

Data wprowadzenia 2023-02-13 07:25:40, ilość odsłon 144
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut gdynia
wwl 112
najlepszy ortopeda warszawa
listwa maskująca karnisz
Meble kuchenne Kielce