Nauczyciel Roku

2023-02-21

NAUCZYCIEL ROKU

 

      Miło nam poinformować, że nauczycielka naszej szkoły pani Ilona Sójka otrzymała tytuł NAUCZYCIELA ROKU powiatu kieleckiego (w kategorii nauczyciel przedszkola) oraz zdobyła trzecie miejsce w konkursie wojewódzkim.

Uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt Edukacyjny 2022 odbyła się 20 stycznia 2023 r. w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

Pani Ilona zawód pedagoga wykonuje od 8 lat. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nieustannie doskonali się zawodowo. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku pedagogika specjalna - logopedia. Na bieżąco dokształca  się także w kierunku muzykoterapii dla dzieci. Jak sama mówi praca z dziećmi to jej pasja. Najbardziej ceni sobie codzienny kontakt z dziećmi, obserwację ich rozwoju i postępów. Jest dumna z tego, że pracuje właśnie w przedszkolu.

      Dziękujemy serdecznie Rodzicom, którzy nominowali panią Ilonę do tego zaszczytnego tytułu i wszystkim którzy oddali głosy w plebiscycie Echa Dnia.

     Pani Ilonie Sójce raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data wprowadzenia 2023-02-21 11:08:51, ilość odsłon 260
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut gdynia
wwl 112
najlepszy ortopeda warszawa
listwa maskująca karnisz
Meble kuchenne Kielce