KOCIE ŁAKOCIE - kiermasz wypieków z motywem kotka

2023-03-08

14 marca: KOCIE ŁAKOCIE -

kiermasz wypieków z motywem kotka

 

Drodzy Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

Szkolny Klub Wolontariatu we współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach przygotowuje się do Międzynarodowego Dnia Dobrych Uczynków – Good Deeds Day. Święto to zostało zapoczątkowane w 2007 r. w Izraelu. Ma na celu promowanie wolontariatu, dobrych uczynków oraz pomagania. Od tamtej pory na całym świecie obchodzimy Good Deeds Day i pokazujemy, że nawet „drobne” dobre uczynki mogą wiele zmienić i przynieść niesamowite owoce.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków obchodzony będzie 16 kwietnia. Z tej okazji SKW planuje liczne akcje i działania. Chcielibyśmy zaprosić całą społeczność szkolną i lokalną do aktywnego włączenia się w obchody ww. dnia. Mamy nadzieję, że będziecie chcieli do nas dołączyć. ????

Pierwsza akcja to Wsparcie dla Kocich Łapek.

Kocie Łapki to inicjatywa kilku wspaniałych wolontariuszek, które ratują kotki przed bezdomnością, zapewniają im leczenie, dokarmiają oraz poszukują dla nich domów. Nie mają na to żadnych środków, jedynie to, co uda im się pozyskać.

Zachęcamy do przyjrzenia się Ich działalności – wszystko znajdziecie na FB https://www.facebook.com/KocieLapkiKielce

Szkolny Klub Wolontariatu w ramach wspacia ww akcji planuje kiermasz na terenie szkoły w dniu 14 marca pod hasłem Kocie Łakocie. Prosimy więc o przekazanie w tym dniu słodkich wypieków - ciast, ciasteczek, babeczek, ozdobionych motywem kotka. Dochód ze sprzedaży łakoci zostanie przeznaczony na zakup karmy, żwirku, kocy, transporterków oraz środków na leczenie zwierząt.

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Data wprowadzenia 2023-03-08 07:49:08, ilość odsłon 125
Archiwalna wersja strony | Archiwum aktualności
skup aut gdynia
wwl 112
najlepszy ortopeda warszawa
listwa maskująca karnisz
Meble kuchenne Kielce