RELACJA Z JARMARKU

2023-12-22


We wtorek, 12 grudnia szkolny korytarz zamienił się w prawdziwy, świąteczny jarmark bożonarodzeniowy, podczas którego wolontariusze zbierali środki, by wspomóc osoby w trudnej sytuacji materialnej. W szkole panował świąteczny nastrój, było wesoło i kolorowo. W tle rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Tym razem nad wszystkimi ozdobami królowały piękne stroiki świąteczne, wykonane przez wolontariuszy podczas warsztatów w ramach realizacji projektu dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Korpusu Solidarności.

Na jarmarku można było również kupić bombki, bałwanki, kartki, a także słodkie wypieki przygotowane przez naszych uczniów. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przebiegał w przemiłej atmosferze.

 

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za przekazane ozdoby i pyszności. Wspólnymi siłami zebraliśmy w tym roku ponad 2000 zł. Dzięki tej kwocie przygotowaliśmy świąteczne paczki dla samotnych osób z terenu gminy i miasta Łopuszno, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Mamy nadzieję, że w nadchodzący świąteczny czas sprawią one chociaż odrobinę radości.

 

 

 

Z ŻYCZENIAMI ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

 

 

Data wprowadzenia 2023-12-22 07:00:12, ilość odsłon 197
skup aut gdynia
dieta pudełkowa Kielce
listwa maskująca karnisz

dobre wino kraków