2025-09-24 14:24:08

ZBIÓRKA NA LECZENIE NASZEJ ABSOLWENTKI

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

 

jako Szkolny Klub Wolontariatu włączamy się w akcję pomocy naszej absolwentce - Kamili Oleś, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Obecnie jej rodzina zbiera środki na kosztowną rehabilitację, aby mogła odzyskać sprawność i powrócić do normalnego życia.

 

Chcemy wspólnie okazać wsparcie i solidarność. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w zbiórkę prowadzoną w naszej szkole oraz na portalu Siepomaga.pl. Każda wpłata – nawet najmniejsza – ma ogromne znaczenie i przybliża naszą absolwentkę do powrotu do zdrowia. 

 

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/kamila-oles?fbclid=IwdGRjcAM_5HNleHRuA2FlbQIxMQABHiIhJ3rAC3rrIPTAlnJ0j6AFxxQMfIUVf4hKJwB4ZSv5P9xL06e7eBgOgTGk_aem_q2UGiC5SfBBDBJj-P-dP2Q

 

Bądźmy razem w tym ważnym działaniu – pokażmy, że społeczność naszej szkoły potrafi jednoczyć się w trudnych chwilach.

 

 

                                                                              Z wyrazami wdzięczności

 

                                                                             Szkolny Klub Wolontariatu

 

Data wprowadzenia 2025-09-24 14:24:08, ilość odsłon 259
skup aut gdynia
 
skup aut gdansk
 
dieta pudełkowa Kielce
 
mieszkania kielce
 
leczenie alkoholizmu Kielce
czenie