22 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pielgrzymce śladami naszego patrona – św. Jana Pawła II. Najpierw odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, gdzie uczestniczyli we Mszy Świętej odprawionej przez Ks. Konrada Staniek, w intencji całej społeczności szkolnej.. Następnie udali się do miejsca urodzenia Świętego – malowniczo położonych w dolinie Beskidów Wadowic. Tam zwiedzili Muzeum Dom Rodzinny św. Jana Pawła II oraz poznali historię życia naszego patrona. Kolejnym punktem pielgrzymki było Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej, do którego św. Jan Paweł II wielokrotnie pielgrzymował zarówno jako młody człowiek, kapłan, biskup, jak i papież. Wyjazd był dla uczniów nie tylko okazją do poznania miejsc związanych z życiem św. Jana Pawła II, ale także czasem wspólnej modlitwy, refleksji i umocnienia wiary.