Biegi Przełajowe

2010-10-15

Sukcesem zakończył się start zawodników z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie w XIII Wojewódzkich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS o memoriał Zdzisława Stawiarza w Końskich.

W biegu na dystansie 1000m bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Łopusznie zajmując sześć najwyżej punktowanych miejsc.
I miejsce – Marta Paczkowska
II miejsce – Izabela Rauner
III miejsce – Agnieszka Wawrzoła
IV miejsce – Katarzyna Poddębniak
V miejsce – Kalina Ambur
VI miejsce – Paulina Kokosińska

Na dystansie 1500m wystartowali chłopcy, którzy zajęli również znaczące miejsca:
Konrad Kałuża – IV miejsce,
Kacper Stachura – V miejsce,
Wiktor Soboń – VI miejsce.

Pozostali zawodnicy również zajęli bardzo wysoko punktowane miejsca, co w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych dało Szkole z Łopuszna I miejsce.

Równie emocjonujące były biegi lekkoatletów z gimnazjum, którzy startowali w dwóch kategoriach wiekowych na dystansie 1000 i 1500m.